Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Striák 16 évesen, ez normális?

Striák 16 évesen, ez normális?

Figyelt kérdés
13 éves korom óta fogyókúrázom,a súlyom azóta 15 kilóval kevesebb. Lehet hogy ettől vannak? Néha visszajött 2-3 kiló, aztán megint le és egy ideig így ingadozott a mérleg...A csípőmön, meg a combomon vannak, de van pár a mellemen is. Ezek el fognak múlni?
2010. jún. 25. 11:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Sajnálattal közlöm hogy ezek csak halványodni fognak és a bőröd sosem lesz olyan mint volt. Ez visszavezethető arra hogy fogyókúrázol(13 éves korod óta??:S ) és arra hogy a tested még növéseben van és a bőröd nem tudott alkalmazkodni a hirtelen növéshez.

Nekem is vannak 15 éves koromban jöttek ki és nem igazán tudok vele én sem mit kezdeni, a krémek amelyek erre vannak kitalálva nem valami hatásosak szóval ezt az időre kell bízni.

2010. jún. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
a fogyókúra miatt van, teljesen normális.
2010. jún. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Van aki erre hajlamos sajnos.. én is. Emlékszem 13 évesen nagyot nőttem, súlyproblémáim még nem voltak, de a hasamon akkor megjelentek.. Utána jöttek a súlyproblémák, akkor még több. Elmúlni nem fognak, csak halványodni. Ha napozol, barnább leszel kicsit, nem olyan feltűnőek, de nekem krémek eddig semmit nem értek.
2010. jún. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nem. minek fogyóztál ennyi idősen? bőven nősz még... mozogni kellett volna többet és a szennyet elhagyni.
2010. jún. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én nekem is van de azért mert sajnos gyorsan nőttem!:S
2010. jún. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
elmúlni nemfognak, de normális hogy van. nekem is van, és én csak 15 vagyok, és kb az összes baráznőmnek is van, ha nem is erős de halvány.
2010. jún. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én 14 éves vagyok nekem is vannak szinte mindenhol, de nekem azért mert régen kövér voltam és sokat híztam egyszerre. Először lilás színű volt, mostmár gyöngyházszínű, de én úgy tudom nem fognak elmúlni.

14/l

2010. jún. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Rajtam 14 évesen jötte ki, először a csípőmön aztán a combomon kívül és belül is. Hirtelen nőttem. Nekem viszont volt egy krémem ami használt. Nem múltak el de jelentősen halványodott. A neve BABÉ ANTI-STRETCH MARK TREATMENT ANTIESTRÍAS
2011. ápr. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
15/L előző vagyok
2011. ápr. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nekem is vannak a hirtelen növéstöl.. nekem a nivea krém (a hagyományos) [link]

és ez még olcsó is a többi készítményhez képest.

nekem olyan szinten segített hogy nemhogy halványodtak a csíkok de nem is láthatóak pedig fehér a bőröm.

2011. ápr. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!