Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lézeres akne eltávolítás?

Lézeres akne eltávolítás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Aki volt lézeres aknekezelésen, le tudja írni nekem szépen, hogyan is zajlik ez? (minden részletre kiváncsi vagyok! :) ) Meddig marad a bőr piros utána?

(Legyetek szívesek, csak olyan írjon, kinek volt már benne tapasztalata!)


Előre is köszönöm válaszaitokat!



2015. szept. 12. 20:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Tegnap voltam tudok mesélni
2015. szept. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Softlézeres vagy a sima lézeresen voltál? Esetleg egy "élménybeszámolónak" örülne szerintem itt mindenki, mivel úgy gondolom, nem vagyok egyedül ezzel. :)
2015. szept. 25. 09:25
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
48/f tőlem csúnyább ragyásabb arcú embert èletemben nem láttam.A lézeres kezelésről egy hónapja olvastam a neten,nem túl sok info van róla.Miskolcon a Medaidnál csinálták kedvesek rendesek.Lidocainos krémmel érzételenitik kezelés közben jegelik de, igy is fájdalmas főleg a száj körül.Hivatalosan: frakcionált co2 lézeres hámlasztás, magyarul kb 100000 kis lyukat égetnek az arcodba.A szemöcsöket anyajegyeket kihagyjàk.Az eredmény látványos 90% szerintem.Estére természetes fájdalomcsillapitót vettem be(sör,bor,pálinka) jól aludtam. Most vörös és püffedt hasonlit a leégéshez, de kimernék menni az utcára.
2015. szept. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Elötte utána halánték.

2015. szept. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Este a bátyámnál voltam vendégségben se ő se felesège nem vett észre semmit nekem kellett elmondani mit csináltam az arcommal. Mar nem piros csak püffedt,a szemem tele van a lepergő var darabkákkal. Ma kétszer megmostam langyos vizzel ès bekentem cicaplast kenőccsel ès megszünt az égető érzés. Tényleg gyorsan gyógyúl. Ez az első kezelés 55000Ft volt de még egy vagy két kezelésre szükség lehet.
2015. szept. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

[link]

Ezzel kell kenegetni, nem szivódik fel teljesen marad egy homályos fehér réteg rajta. [link]

Ez a másik ugyanolyan csak a napsugárzás ellen is véd. Bár nekem nem jelent túl nagy problémát a nap, mert holnap megyek vissza melózni Norvégiába a sarkkörön túlra. 9000Ft a kettő.

2015. szept. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]

Most második nap igy néz a homlokom, pixeles tapintása mint a csiszolópapiré a varasodás miatt. Kicsit feszül a bőröm mást már nem érzek.

2015. szept. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]

Estére elkezdett hámlani föleg a szám körűl, fürdés után törölközövel dörzsölgettem körömmel kaparásztam. Most nem a legszebb.

2015. szept. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szerintem mindenki nevében mondhatom, hogy köszönjük szépen ezt a részletes, képekkel alátámasztott beszámolót! Sokat segített!
2015. szept. 29. 11:32
 10/10 anonim ***** válasza:
A harmadik negyedik napon az egész arcomról lehámlott a bőr. A legkellemetlenebb az, hogy a szemembe pereg a kenőcsöcs bőr. Csipi és szúrja . A hámlást a mosakodás a törölköző és a kenegetés leszedi,nem kell mást csinálni vele. Az ötödik napon már nincs semmi, a félősebbek is kimehetnek az emberek közé. Egy kezelés után az eredmény a hámlás után kb 50 -60 % - os. Én vállalom a következő kezelést is. Igy működik, azt hiszem mindent leírtam. Szia!
2015. okt. 3. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!