Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan legyen hőemelkedésem?

Hogyan legyen hőemelkedésem?

Figyelt kérdés
Már így is eléggé beteg vagyok , már volt is hőemelkedésem, előző héz szerdától nem vagyok suliban . Még most is fáj a fejem , a torkom és nagyon taknyos vagyok (torokgyulladásom van). A szüleim mondták , hogy ha holnap még rosszul vagy elvisznek a háziorvoshoz . Az lenne a legjobb :) Meg most teljesen gyengének érzem magam . Meg ilyenkor a nagy tömegbe fájos fejjel sehova sincs kedvem elmenni . Szóval ha vki tud jó és egyszerű tippet hogy a lázmérő pl . 37.5-öt mutasson , annak előre is köszönöm .

2015. szept. 14. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Készíts forró teát , utánna dugd bele a lázmérőt . Vagy miután megszerezted a lázmérőt , beveszed a szádba jo sok időre . Nekem így már sikerült ! 😀😀😀😀😀
2015. szept. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 HUN_Sector ***** válasza:
A szájba vétel végbél lázmérővel nem javasolt :)
2015. szept. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha fáj a fejed, a torkod és nagyon taknyos vagy, akkor nem kell hőemelkedés sem, ki fog írni az orvos. Jobb is ha nem mész suliba megfertőzni másokat is.
2015. szept. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Most elkezdtem baromi csúnyán köhögni . Azt mondják hgogy ettől még mehetek suliba . Most ez mi ? Látják hogy baromi csúnyán köhögök és akkor ez van?
2015. szept. 14. 18:33
 5/7 A kérdező kommentje:
Most mit csináljak ?
2015. szept. 14. 18:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Nemtom ! Vesd be a lázmérős trükköt . Üdv 1-es
2015. szept. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 HUN_Sector ***** válasza:

Nézd, elvisznek dokihoz, az ki fog írni. Piros torok, satöbbi, a héten már nem kell menned.


De nekem inkább úgy tűnik, kicsit a sulitól félsz.

2015. szept. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!