Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a Valgomed-el kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Mi a tapasztalatotok? Mennyire igaz az az állítás, hogy a Valgomed megoldja a lábbütyök problémákat, és visszaadja a kényelmes járást.

Vagy ez megint csak egy átverés?



2015. szept. 15. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem pont a Valgomedet használom, de ugyanilyen terméket. Valóban nagyon jó eredményeket lehet vele elérni. Kicsit fájdalmas az elején a viselése, és csak sportcipőbe fér el kényelmesen. A Herbáriában keresd: Gél direct extra a neve. Lábujj elválasztó gél bütyökvédő párnával. Ugyanúgy néz ki, mint a drágább Valgomed. A különbség viszont nagy, én 419 Ft-ért vettem akciós áron. Azt hiszem 700 Ft-ba kerül nem akciósan.
2015. szept. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Engem elsősorban az érdekel, hogy tényleg kiegyenesedik ettől a nagylábujj és eltűnik a bütyök?

Vagyis, ha most elkezdem viselni, jövő nyárra már visszafejleszti a bütyköt, vagy csak addig használ, amíg használatban van?

2015. szept. 15. 16:10
 3/4 anonim válasza:

ez a gél alkalmas arra amit írtál,hogy eltüntesse a bütyköt??? mert csak egy elválasztó,nem korrigáló...

én is ebben a "cipőben " járok, örülnék ha valamilyen korrigáló működőképes lenne, és nem kéne megműttetni...szerintetek???

2015. szept. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Sziasztok!

A Valgomed bütyökvédőről osztom meg a tapasztalatom.

Maga a koncepció jo lenne ha megfelelő lenne a minősége,

de max. 2nap alatt szétszakadt minden darab,ezt fényképekkel alá tudom támasztani! 3 párat "fogyasztottam el" múlt hét szerda óta! Nehogy vegyetek, mert szerintünk mind selejt,a barátaim is így jártak! Kézzel el lehet szakítani,annyira nem bírja a terhelést,

pedig az lenne a lényeg,hogy tartson! Természetesen a pénzt pedig nem akarják visszaadni!

Most találtam egy másik fajtát nagyon olcsón,ha megérkezik és kipróbáltam, megírom a tapasztalataimat.


Üdv mindenkinek!

2016. júl. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!