Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megfelelo sterilitas mellett...

Megfelelo sterilitas mellett lehet gyakorolni a vena szurasat?

Figyelt kérdés
Egeszsegugyi suliba jarok, ezert szeretnem gyakorolni! Szerintem par lila folton kivul nem volna nagyobb gond, de azert szeretnek meggyozodni rola!! Amugy csak ures tuvel gondolom!!
2015. szept. 20. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem!
2015. szept. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Úgy rted, hogy a saát véna szúrását ?
2015. szept. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha saját magadtól nem tudod erre a kérdésre a választ, akkor nem vagy egészségügyi iskolába való.
2015. szept. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem a sajatomeba gondolom, ha nem az egyik haverom felaldozna a karjat!!! Es tenyleg egeszsegugyire jarok, de meg csak masodeves vagyok, es meg suliban nem tanultuk, azonban engem mar erdekelne a dolog!!!
2015. szept. 20. 19:56
 5/7 anonim ***** válasza:

3assal egyetertek.

Ha még nem tanultatok akkor nem szabad.nyugi majd gyakorlaton lesz ra lehetőség

2015. szept. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne kezdj el szurkálódni fölöslegesen. Én orvosira jártam, először csak babát szurkáltunk, és utána jött az élő ember. Tanultuk a technikát, nem úgy megy, hogy na akkor most én dartsozok egyet az illető karján. Utána biztosan lesz rá lehetőségetek, hogy gyakoroljatok.
2015. szept. 21. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor inkabb nem kiserletezem!!! :)
2015. szept. 21. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!