Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan oldjam meg a suli...

Hogyan oldjam meg a suli mellett, hogy egészségesen egyek, heti 6-szor mozogjak, fogyjak és tanuljak is?

Figyelt kérdés

A nyáron nagyon egészségesen ettem, keveset, de sokszor, heti 6-szor edzettem, meg is lett az eredménye, 5 kilót fogytam. (Ebből 3 kiló már visszajött...)

Most, hogy elkezdődött a suli, reggelente sikerül ennem egy tál zabkását, ebédelni viszont azt eszek, amit a suliban a menzán adnak (Sodexo ugyebár...), és mire hazaérek a suliból, ami jó esetben 3-4 óra utánra történik (rosszabb esetben 5-kor ), olyan éhes leszek megint, hogy mindent, amit itthon találok, megeszek, csokitól kezdve mindenig, mert nem tudom kontrollálni magam. Edzésre a rengeteg házi, tanulás és dolgozat mellett alig jut időm, sőt, a heti 6 edzés leredukálódott heti 1-re (az is vasárnap van) és mindössze annyit veszek észre magamon hogy a suli 3 napja kezdődött el, de én máris depressziós vagyok, nem tudok uralkodni magamon, próbálok tanulni, hízok és hízok, és hihetetlen szomorú vagyok. Nem tudom, mit tehetnék. Valaki tudna segíteni? :(

17/L



2015. szept. 6. 13:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Kajába érdemes otthon is olyat tartani ami egészséges.teljeskiőrlésű dolgok,züldség,joghurt stb.az nem baj ha ebédre azt eszed amit adnak ha a többi étkezés megfelelő.egyél sok zöldséget,kerüld a cukor,fehér liszt tartalmú kajákat.este egyél abonettet,zöldséget,sült tojásfehérjét,húst.suliban gondolom van tesi óra,ott legyél aktiv,amelyik napon meg nincs akkor iktass be fél/1óra testmozgást,futást,erősítést,vagy gyors sétákat.a tanulás is jobban fog menni.
2015. szept. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Itthon csak kókuszzsírt, nyírfacukrot és mindenféle zablisztet/teljes kiőrlésű lisztet használunk, a zöldség is oké, de valahogy mégsem jön össze a dolog.
2015. szept. 6. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!