Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyors, hatékony fogyás?

Gyors, hatékony fogyás?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok 175 cm és 80 kg,kicsit túl súlyos vagyok

főleg a combomon.Fogyni szeretnék és erősíteni magamat.Kondi teremre nincs időm és pénzem se.Tudnátok valami edzés tervet írni,olvasgattam az interneten,de nagyon nagy bolondságokba futottam bele.Olvastam étkezésről is.Nem akarok egy izmos állat lenni de szeretnék változtatni magamon.Örülnék ha tudnátok írni valami edzés tervet.köszi. :-)



2015. szept. 21. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Inkább erősíts mint fogyj, én azt mondom.

A legjobb lenne ha sportolnál valamit, kézi, röpi, hasonlók.

Különben a rendszeres futást javaslom.

2015. szept. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Hello. En 19 eves lany vagyok, tavaly sikerult is szepen kicsinositanom magam.

Evesre nem ugyeltem kulonosebbkeppen, viszont! ami nagyon sokat segitett az a napi 100 guggolas. Ez igy soknak hangzik, egybol nem is tudnek, csak vagy huszat csinalni. Ennek a lenyege, hogy barmikor lehet, altalaban 10/20-as szettekben. Jo praktika volt, hogy altalaban wczes utan guggoltam 20-25-ot, este (nem kozvetlen) lefekves elott kb. 50-et.


Mondjak, hogy nem jo ugyanabbol a feladatbol sokat vegezni, valtozatos mozgas kell, viszont en kb 3-4 hasizom feladatot vegeztem osszesen. Naponta csak 1 felebol, de abbol is 100-at.

1. rendes felules

2. lefekszel, kezeid a feneked ala helyezed (igy konnyebb), es osszetett labakkal emelest vegzel (leg raise)

3. ezt nehez elmondani, kb ugy kell fekudni mint egy V betu. kezeid kinyujtod, a terded pedig hol behuzod a mellkasodig, hol kinyujtod

4. az ugynev. konyok plank = fekvotamasz poziciot tartani 1 percig (de ezt csak tobbhonapos edzes utan sikerult)


ha te is a LUSTA felek koze tartozol, mint en, ajanlom meg a youtubeon talalhato 3-6 perces killer workoutokat, ami nagyon megdolgoztat es nem kell vele sokat kinlodni (de ezekbe is bele kell jonni, egybol nem igazan fog sikerulni)


Jo munkat es sok sikert!

2015. szept. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Olvass utána a saját testsúlyos edzésnek, pl fegyencedzés könyv. Esetleg érdemes lenne elkezdeni valami normális sportot rendszeresen űzni, pl. foci, küzdősport, kézi stb. Emellett persze normális étkezést kellene eszközölni a fogyás érdekében, sok fehérje, kevés szénhidrát formájában, de ennek is utána kéne olvasni, pl a shopbuilderen ezt megteheted a cikkek között.
2015. szept. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,megfogadom mindet. :-)
2015. szept. 21. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!