Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek mennyire hatékony...

Taylor13 kérdése:

Szerintetek mennyire hatékony vagy mennyire működik az a fogyókúra módszer, hogy evés előtt az ember megiszik egy jó nagy pohár vizet esetleg étkezés közben is kortyolgat, ezáltal kevesebbet tud enni?

Figyelt kérdés

2013. jan. 7. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez a legegyszerűbb diéta: kevesebbet eszel. Azért vannak ennél okosabb módszerek is.
2013. jan. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy kevesebbet tud enni, de akkor meg nem megy annyi fontos vitamin, nyomelem stb. a szervezetbe, amire szükség van! Minőségi ételeket kell enni, ennyi:)

Amúgy hány kg-tól akarsz megszabadulni? Edzel mellé?

2013. jan. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
12-14 kilotól kellene megszabadulnom. Amíg gimis voltam fociztam, heti 5 edzés plusz a 7végi bajnoki, felvettek egyetemre, azóta 0 sport , az ételmennyiség pedig változatlan, Valahogy meg kellene találnom azt az egyensúlyt, hogy kevesebb sport mellé ( amit befogok iktatni, mert most már rossz a tükörbe nézni) kevesebb kalóriabevitel párosuljon, ezért gondoltam erre a módszerre:)
2013. jan. 7. 14:45
 4/6 anonim ***** válasza:

Én vagyok megint:)

Próbáld ki a P90x-et:)

Mindenképpen válts étrendet, de ne kezdj eszeveszett fogyókúrába:) Pl. sima fehér kenyér helyett teljes kiörlésű, no cukor, sok-sok zöldség, gyümölcs, csirkehús, ilyenek:)

2013. jan. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a P90 ígéretesnek tűnik! :) köszönöm!
2013. jan. 7. 15:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen:)
2013. jan. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!