Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tampon gond, mit gondoltok erről?

Tampon gond, mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Nem emlékszem pontosan, de mintha nem vettem volna ki a tamponom, és elkezdtem berakni a másikat, de gyorsan kivettem, de már nincs meg az előző zsinórja, és hiába nyúlok fel, nem találom, és a tampont se tudom sehogy kivenni!

Lesz ebből baj, vagy ki fog jönni valahogy?? :(



2015. szept. 22. 23:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Holnap amint tudsz azonnal menjél nőgyógyászhoz, majd ő kiveszi. A toxikus sokk szindróma miatt veszélyes, ha bennmarad. Mondd meg a nőgyógyinak, nem emlékszel kivetted-e vagy sem.
2015. szept. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Vagy menjél most az orvosi ügyeletre.
2015. szept. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Kuka tetejen megnezhetned, hogy ott van e a tampon.
2015. szept. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a wc-n szoktam lehúzni... :( De úgy emlékszem, nem vettem ki, félek nagyon hogy mi lesz... ennyire hülye nem lehetek... Orvosi ügyeletre most nem tudok menni, két kicsi gyerekünk van, alszanak, nem tudok menni. Remélem, kijjebb jön valahogy és ki tudom húzni...
2015. szept. 22. 23:49
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem verzel, benn van, ha verzel, akkor kivetted. A wcn meg sose huzd le, ennyi eszed van???? Kukaba dobd, gondold mar vegig hogy milyen dolog a wcn lehuzni...
2015. szept. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Csak az általános tudásomat és véleményemet tudom leírni, nem vagyok szakértő, sajna...


Nos, a tamponok papírjánál is írják, hogy a megtelt tampon, ha a zsinór el is tűnt (ami nálam sosem történt meg évtizedek alatt, szóval már az is ritka dolog), nyomással kijjebb hozható. Eleve nem is szokott beljebb csúszni, inkább kifelé jön a tampon... Én a helyedben guggolnék, nyomnék s ha nincs, akkor igencsak minimális esélyt adnék annak, hogy még bent van.


A tampont pedig nem húzzuk le a wc-n, eldugulhat tőle. Nem tudja mindenki, úgyhogy sok nyilvános wc-ben le is írják ezt...

2015. szept. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem viszont a minimális esély ellenére Menj nőgyógyász hoz és inkább legyen vaklárma, minthogy TSS alakuljon ki. Csak a mi megyénkben volt 2 haláleset a tampon helytelen használatából adódóan. Külföldön is előfordul minimum kétévene egy eset. Most is volt a neten éppen tegnap. Egyébként éjjel eszembe jutott nekem is hogy a használati utasításán rajta van, hogy próbáljuk meg "megszülni" ha bennmaradt. A TSS miatt is felháborodtam hogy egyik nap 12 éves kislány kérdezte mikor jön már meg neki, mert az osztálytársai azzal menőznek hogy ki milyen betétet vagy tampont használ. Hát főleg nem 12 éves kislányoknak való.
2015. szept. 23. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Előbb utóbb érzed, ha nem oké valami, keresd fel az orvost mindenképpen.
2015. szept. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
kiderült már valami?
2015. szept. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Na?
2015. szept. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!