Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fejfájásra gyógyszer?

Fejfájásra gyógyszer?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy Ti mikor fáj a fejetek, gyógyszert vesztek be, vagy lepihentek és hagyjátok, hogy elmúljon? Melyik a jobb szerintetek? Ti hogy csináljátok?
2010. márc. 14. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Először is kiszellőztetem a fejem,tiszta levegőtől hátha elmúlik,ha nem akkor egy picit masszirozom hátul,ha végleg nem múlik el Cataflam. vagy rubophen zentiva.:)
2010. márc. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nekem is a cataflam vált be, meg az advil ultra forte. és lepihenek mindenképpen. de volt úgy, hogy éjjel elkezdett fájni a fejem, és nem volt itthon egyik sem, akkor neocitrant ittam, az is jó volt rá, mert van benne fájdalomcsillapító. meg alszok mindegyiktől, mint akit fejbe vertek :)
2010. márc. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha már este van, nem veszek be gyógyszert mert tudom,hogy nem múlik el csak alvás után... ha még napközben vagyok, akkor mindig veszek be gyógyszert, mert nekem anélkül nem múlik el sosem, csak erősödik...és sajnos még a gyógyszer sem mindig használ... ilyen advil meg hasonlók semmit sem, még az algopirin sem, egyedül az algoflex segít a fejfájásomon, abból is csak a forte, plusz ennem és innom kell mellé sokat.... asszem migrénem lehet, és azért vagyok ilyen szerencsétlen ezen a téren :(
2010. márc. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!