Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit szedjek a testi és szellem...

Mit szedjek a testi és szellemi erőnlétem fokozására?

Figyelt kérdés

Úgy alakult, hogy napi 15 órát dolgozok - egyfolytában, de van úgy, hogy reggel megyek, délben haza, este megint, majd másnap előről. Emellett még ott van a házimunka, és a hobbim, amit imádok, és mivel jó vagyok benne, nem akarom abbahagyni, de komoly odafigyelést igényel. Időt kéne szakítanom az emberi kapcsolataimar is - család, barátok. De muszáj dolgoznom is, mert a hobbimból egyelőre nem tudok megélni, az állásom pedig nem lehet otthagynom.


Eddig bíztam benne, hogy a helyzet jobb lesz, és majd akkor folytatom a hobbim, de nem, a munkám csak nehezebb lett, és többé már nem akarom, hogy ezen múljon az, amit szeretek, mert enélkül nem vagyok önmagam. Tisztában vagyok vele, hogy a túlzott megerőltetés veszélyes, de most karácsonyig ki kell bírnom, hogy legalább 20 órát vagyok talpon, és heti 1x alszom ki magam. Szükségem lenne ehhez valami "csodaszerre", vitaminra, vagy egyébb erőnlét fokozóra. Ti próbáltatok valamilyet? Ha igen, mi vált be?



2015. szept. 25. 19:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Nos, léteznek olyan szerek, amivel "be lehet csapni" szervezeted fáradságérző képességét (legalább is egy időre).

Tulajdonképpen ilyen például a kávé is.

De minden ilyen szer nagyon veszélyes és káros.

(Ami napi 2 csésze kávénál erősebb, annak már alkalmi jellegű szedése is veszélyes lehet.)

Sajnos ez a helyzet.

2015. szept. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!