Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alvás ébredés problémák?

Alvás ébredés problémák?

Figyelt kérdés
Tanácsot szeretnék kérni tőletek, mert már egy kicsit félek, hogy esténként nem fogok tudni aludni. A történet annyi, hogy este annyira rágörcsölök a sulira meg, hogy felébredjek, hogy ilyen 3 órakor kelek (3db készülék ébreszt a biztonság kedvéért). Ezt ahogy írom már hülyén hangzik, de átélve olyan komolyan történik ez az egész. És természetesen ez az "életmód" hatással van rám: fáradékony vagyok, karikásak a szemeim, stb... Az életemet megnehezítem ezzel, mert tényleg könnyebben fáradok(föleg a szemem) és kevésbé tudok koncentrálni. Javaslatok, hogy mit tudok tenni?Bocsi ha rossz a helyesírásom, vagy nem értelmes amit írtam, előfordul.:D

2015. szept. 28. 00:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Legyen alvás elôtti rutinod, vagy igyál citromfû teát, tanulj meg meditálni. A lényeg, hogy ne gondolj a sulira. Eseyleg fuss sokat, hogy beájulj az ágyba.
2015. szept. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mia az oka görcsnek,úgy értem mi változottmeg annyira, hogy nem tudsz nyugodt lenni?

Erre találj választ,ha megvan akkor probálj meg tenni a nyugalamadért.

Pl.:az 1es tanácsivval is.

És ha 3kor kelsz akkor biztos,ogy fáradt leszel és dekoncentrált.

2015. szept. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igyekszem mindig ezeket csinálni.:)
2015. szept. 29. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!