Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha sokáig tartja egy ember...

Ha sokáig tartja egy ember vissza a vizeletét én úgy tudom hogy betegsége lehet tőle. és pl a tanárok miért nem engednek ki diákot orán wc re? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Szóval. Ha betegsége lehet valakinek attól hogy sokáig tartja vissza a vizeletét, és a tanárok ezt jól tudják. Miért nem engednek ki órán diákot wc re?

#tanár #WC #diák #betegséget okozhat
2015. okt. 1. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt hiszik cigizni megy stb...megnézném ha a tanárra rájönne a cifrafosás nem mehetne ki...visszagondolva sose kértem vna engedélyt szükséglet
2015. okt. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy normál ember vissza tudja tartani 45 percig a vizeletét (egyetemen másfél óráig). Ha nem tudja, akkor az már alapból betegség, akkor óra elején szóljon, hogy néha ki kell mennie és engedjék ki, mert mondjuk fel van fázva. (egyetemen meg fogja magát és kisétál)
2015. okt. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha egy diák nem végigcsicsergi a szünetet, hanem szakít időt arra, hogy a WC-be ellátogasson, nem hiszem, hogy frissen ürített hólyaggal nem lehet kibírni 45 percet.

Na, ezzel a tanárok is tisztában vannak.

Ne a tanórán intézd már azokat a dolgokat, amiket a szünetben kell!

2015. okt. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
jajj istenem ez csak egy feltétel hogy mi lenne ha...
2015. okt. 1. 17:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, rövidek a szünetek a közoktatásban, emiatt lehet, hogy nem tud mindenki a szünetben wc-re menni.
2015. okt. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mert attól semmi bajod nem lesz, ha 45 percig visszatartod.

Előbb fogsz magad alá csurrantani, mint hogy szétmenjen a hólyagod a túlfeszüléstől, vagy a vizelet visszafelé áramoljon az ureterbe és azon keresztül a vesédbe, tágulatokat okozva mindkettőben. És gondolom ezt a tanárok is tudják (a biosztanárok mindenképp XD).

2015. okt. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sose értettem, 45 percig miért nem lehet kibírni.

(Nyilván ha felfázás, vagy hasonló betegség más kategória)

2015. okt. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha nem bírsz ki 45 percet, akkor menj el orvoshoz.

Szünetben kell intézni az ilyent.

2016. ápr. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!