Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Teszteltem a haverjaimon egy...

Teszteltem a haverjaimon egy placebo drogot! Mit gondoltok? Hihetetlen eredménye volt!

Figyelt kérdés

Mindenek előtt közlöm,mindannyian 18 éven felüliek vagyunk,tehát nem lehet mondani hogy 12 évesen ilyenekkel szórakozunk,csak kíváncsi voltam a egyik haverommal a dologra.

A lényeg:

Kint voltunk a városban,és spanomnak van rendes faragott pipája.Elterveztük,hogy mivel úgy is péntek volt,szülinapot ünnepeltünk,stb piálás előtt "betépünk".

Na itt jön az eredmény.Nem igazán tudták a többiek hogy is néz ki a rendes fű,hát fogtuk az oregánót,és eltettük magunknak egy kis műanyag pakkban.Hitelesnek nézett ki egy olyan szemében aki nem látott még ilyet.

Nem húzom tovább a szót,összeültünk négyen,mert ennyien voltunk,de csak ketten tudtunk a dologról.Megtömtük a pipát az oregánóval és dohánnyal,aztán elszívtuk.Mi ketten akaratlanul is röhögtünk azon ahogy a többiek kikészültek tőle.Nem hittünk a szemünknek.Azt mondták zsibbadnak a végtagjaik,röhögtek mint a hétszentség,a rengeteg vihogástól kivörösödött a szemük,hát még az a "tünet" is összejött,és hihetetlenül jól szórakoztunk rajtuk.Elkezdtek járkálni,görnyedeztek a röhögéstől,azt mondták hogy látják a világ értelmét meg hogy repülnek.

Egyszerűen nem akartam elhinni,hogy ez tényleg ilyen hatásos!

Mit gondoltok róla?Szerintem nagyon nagy volt :DD Persze utána mondtuk nekik,alaposan meg is változtak,aztán ittunk a szülinap alkalmából. xD



2015. okt. 1. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Idióták
2015. okt. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Phoney ***** válasza:

Az a helyzet, hogy ha az ember már érez *valamit* (ebben az esetben a nikotin hatását és a szén-monoxid okozta szédülést, ami pipából nagyokat szívva és lenntartva egyébként nem feltétlenül gyenge), akkor onnantól már azt érez, amit akar.


Sokan a legkülönfélébb baromságokat hordják össze az abszintról is néhány pohár után, csak mert ÚGY TUDJÁK, hogy az kábítószer.


Igazán pszeudo-drog akkor lenne, ha semmi hatása nem volna, mondjuk vitamintabletta.

2015. okt. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
16%

"Hitelesnek nézett ki egy olyan szemében aki nem látott még ilyet."

Ezek szerint Te láttál már? Ha igen, azzal a helyedben nem büszkélkednék.


Az egyébként kérdés, hogy az oregánónak milyen hatása van így? Kutatta ezt már Valaki?

2015. okt. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kiváncsi voltam az oregano hatásaira, ezt találtam (csupa jót): [link]
2015. okt. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!