Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Wellness-nél a fürdőruhamentes...

Wellness-nél a fürdőruhamentes részleg kifejezés konkrétan mit jelent?

Figyelt kérdés
A szálloda honlapja írja, hogy fürdőruhamentes, ami oké is, de ott lepedőt sem szokás használni? meg akkor a zuhanyban is tök pucéran meg a merülőmedencében is? Nem tudom mire számítsak.
2015. okt. 5. 13:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Lepedőt szokás használni. (De ezt te döntöd el, hogy magadra tekered, vagy a szanuában csak ráülsz, vagy csak félig teríted magadra.)

Ha teljesen elszeparált a férfi és a női rész. Akkor zuhanyzás és minden egyéb is mehet meztelenül.

Én voltam olyan fura helyen, hogy a szauna fürdőruha nélküli volt, de nem volt külön férfi és női. Így a zuhanyzásnál mindig visszahúztam a bikinimet. De sokan nem szórakoztak ezzel és meztelenkedtek simán.

2015. okt. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

AZ attól függ hol van. Magyarországon fürdölepedöbe vagy köpenybe lehet mászkálni, a többség azt teszi. A merülöbe meztelenül kell menni.


Osztrákoknál vagy németeknél ne lepjen meg ha az emberek vállra dobott törölközövel p_öcslóbálva mászkálnak a pihenöben is.

2015. okt. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!