Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért hullámvasutazik ennyire...

Miért hullámvasutazik ennyire a bélműködésem?

Figyelt kérdés
Közel egy éve azt vettem észre magamon, hogy egyik héten olyan szorulásom van, mintha gipszet ettem volna betonnal, másik héten meg elkap a hígfosás, de olyan mértékben, hogy úgy lövell ki belőlem minden, mint a víz. (Néha a színe is közelebb áll a vízhez.) Vannak e két állapot közti időszakok is, olyankor amolyan darabosan és lágyan hullik ki belőlem minden, amit pár nappal azelőtt elfogyasztottam. A székletem színe is rendkívül változatos tendenciát mutat: egyik héten szinte sötétbarna, majdhogynem fekete, másik héten világosbarna, majdhogynem víztiszta, de előfordul, hogy szürkésbarnához közelítő árnyalatot mutat. Mitől van ez a szélsőség? Fog javulni a helyzet?

2015. okt. 5. 23:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Háziorvos első körben, aki ad beutalót gasztroenterológiára.
2015. okt. 6. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!