Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Nem jó a bélműködésem. Csak...

Nem jó a bélműködésem. Csak szénhidrát napon kell menni "nagy dologra" a WC- re (4 naponta). Tudom, hogy nem normális, de mit tegyek?

Figyelt kérdés
11. napja csinálom a diétát, teljesen komolyan, nem mindig vacsorázok, van úgy, hogy csak reggeli gyümölccsel meg ebéd. Sokat iszom, + almaecetet is naponta(amúgy ez használ?).
2009. márc. 26. 12:59
 1/4 anonim válasza:
100%
Szia! A diétád természetesen megváltoztatja a szervezeted működését, de a 4 naponta az nagyon nem jó, állítólag a napi 3! is belefér... Ezt úgy érheted el, ha megfelelő mennyiségű folyadékot iszol,napi 2 liternek meg kell lennie, és ebből legyen mondjuk zöld tea, napi minimum fél liter, reggelenként, csodát tesz hidd el. Főzd le magad, választhatsz ízesítettet is, de lényeg, hogy ne cukrozd agyon, max kis édesítő, meg kevés citrom. A hatás nem fog elmaradni. Vagy vegyél pu-erh teát, nézz utána, az is jó erre.
2009. márc. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Vagy például hagyd a fenébe a 90 napost, mert semmi értelme és egy egészséges, sok rostot tartalmazó étrendet állits össze, amit aztán életed végéig tudsz csinálni.
2009. márc. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
68%
ez is igaz, a 90 napos diéta elég szenvedős, és utána könnyen visszatérhetsz az azelőtti szokásaidhoz. Sok zöldség, gyümölcs, no cukor, kevés só, no fehér liszt, no fehér kenyér... én kb így étkezem, és élvezetes, könnyen megszokható, és hatásos.
2009. márc. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Próbáld ki a szűzteát,nekem bevállt.Gyógyszertárban és Tescoban is lehet kapni és nem drága.
2009. márc. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!