Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy osztálytársam nem tud...

Egy osztálytársam nem tud kiállni sehová rosszullét vagy ájulás nélkül, lehet ezen segíteni?

Figyelt kérdés
Ez megy lassan 3 éve, engem nagyon nagyon zavar, legalább tizenötször kellett végig nézni ahogy összecsuklik a felelések kellős közepén, és kismilliószor lett félbehagyva a dolog mert rosszul lett. Egy vézna és magas fiúról van szó, semmi állóképessége nincsen, és nem sportol. Ahogy elnézem nem nagyon érdekli a dolog és nem szeretne ezen változtatni, de idén érettségizünk és valószínűleg a kórházban fog kikötni ha nem csinál valamit magával. Engem nem tud hidegen hagyni, és nem tudom azt mondani hogy leszarom legalább én nem ájulok el. Utálom nézni ha valaki rosszul van, ájuláskor pedig az egész osztály teljesen felzaklatott állapotban lesz és nagyon ijesztő nézni. Persze ismerik már a tanárok és nem nagyon hívják ki, de nem tudom mi lesz ezzel a puhány gyerekkel a jövőben. Mit lehet tenni ez ellen? Valami pszichológus kéne, vagy neki kéne állnia sportolni valamit?
2015. okt. 6. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem a te dolgod. Nem sport kérdése, hanem pszichológusé. Lehet, hogy a szülei nem is tudnak róla. Az osztályfőnöknek kéne a szüleivel beszélni, hogy vizsgáltassák ki. Akár az iskolaorvossal is lehetne kezdeni, de a fiúnak kéne kezdeményeznie.
2015. okt. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt az osztályfőnöknek kellett volna jeleznie a szülők felé. Ez ne állóképesség vagy sport kérdése, lehet, hogy egyszerű pánikbetegség áll a háttérben (vagy egyszerű betanult színjáték, de ezt az orvos el tudja különíteni egymástól).
2015. okt. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!