Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez utalhat valamilyenen...

Ez utalhat valamilyenen mentális betegségre?

Figyelt kérdés

Imádom a irodalmat. Mindig is imádtam. Röpke 20 évem alatt rengeteg könyvet olvastam már, stb. Viszont hangosan nem tudok olvasni. Akadozok, félreolvasok és abszolút nem fogom fel a szöveget. Ez kicsi korom óta így van velem. Minden tanár lehülyézett. Most viszont főiskolára meg később a munkában is kelleni fog a hangosolvasás. Mit tegyek? Sok hangosolvasás sem segített, hisz kicsi koromtól gyakorlom. Logopédus vagy kit keresekk fel? Most a volt magyar tanárommal szeretnék beszélni erről. Ő vajon tudna javasolni valamit?


(Angolban pl totál más a helyzet. Ott nem olvasok félre, simán megy minden és meg is értem...)


2015. okt. 8. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyakorlatlanság, nem alakult ki a vizuális képből a hangképzésnél megfelelő izommozgást szabályozó idegpályák összehangolt működése. Javaslom Démoszthenész módszerét.
2015. okt. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rengeteg gyakorlás van mögötzem. Hat éves korom óta. És ha igaz amit írtál, az angol miért megy jól?
2015. okt. 8. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!