Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Találtam a tarkómon egy nagyobb borsonyi duzzanatot mi lehet?

Nem tudom mozgatni, nem faj csak ha sokat piszkálom. Ugye nem rák? Nagyon félek.

2015. okt. 9. 00:15  Privát üzenet  

A válasz
Ne piszkáld, mert begyullad, mutasd meg a háziorvosnak, lehet csak egy zsírcsomó.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2015. okt. 9. 07:59 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan legyen nagyobb (? ) vádlim?
Miért van az hogy Egésznap lapos a hasam estefelé meg nagyobb lesz 13/F ?
Mikor lesz ebből fog? Kisfiam 4,5 hónapos,1 hónapja szneved a fogával neha sírás +nyűgösség.2 napja egész nap erős sírás, ma csak 3x panadol-lal bírta. Alól látom az ínye alatt a...
Baloldalt a csípőmön pár hete egy kemény duzzanatot találtam. Akkora, mint egy nagyobb dió fele. A csonthoz nyomva jól ki lehet tapogatni, jól körülhatárolt. Nem fáj. Lehetséges itt valami daganat?
Az egyik vádlim nagyobb a másiktól gyakran begörcsöl a nagyobb reggelre, mennyek vele orvoshoz nehogy trombózist kapjak? Egy ismerősöm mondta
A kezemen este felfedeztem egy pici duzzanatot és másnapra sokkal nagyobb lett és piros. Ez mitől lehet?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!