Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajom? Ezzel...

Mi lehet a bajom? Ezzel foglalkoznak? Érdemes orvoshoz menni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy pár napja észrevettem,hogy nagyon fáradékony vagyok,egyszerűen muszáj napközben is aludnom 1-2 órát,hogy jobban legyek,a fejem enyhén szokott fájni gyakran,szinte szédelgek ilyenkor amikor rám tör ez a borzasztó fáradtásg érzés. Rengeteg vizet iszok,nem tudom miért,de napi 4-5-6litert megiszok. Kb ennyi tünetem van. Alszok egyébként minimum 6órát minden nap. 6-7-8óra mikor hogy.Tanuló vagyok így nem is fárasztom le magam. Nincs semmi depresszióm se,hogy emiatt lenne. mi lehet az oka? Nem panaszkodnék,ha kicsit fáradtság lenne,de ez annyira erős néha,hogy tényleg tanulni se tudok,mert ráesek szinte a füzetemre.
2015. okt. 9. 13:09
 1/5 A kérdező kommentje:
ja és szedek vitamint is,rendesen eszek szóval biztos nem ilyen probléma lehet.
2015. okt. 9. 13:12
 2/5 anonim ***** válasza:
Sportolsz?? Nekem attól is volt h bent ültem egésznap..
2015. okt. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Cukorszintedet nézesd meg sürgősen.
2015. okt. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem szabad ilyen sokat inni, ez rengeteg. Kellene egy vércukorszint-mérés, nem ártana laborvizsgálat, menj el a háziorvoshoz.

Pár napja amúgy én is fáradékony vagyok, ma is kettősfronthatás van, ettől is lehet, de a szomjúság miatt feltétlen orvos!

2015. okt. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
viszont én vidéki vagyok,de Pesten tanulok,bárkihez besétálhatok,hogy mérjen gyorsban egy vércukorszintet nekem?
2015. okt. 9. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!