Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tűszurkálás szerű érzés a...

Tűszurkálás szerű érzés a testen mindenfelé, de NEM zsibbadás (egészen biztosan nem) - illetve egyéb félelmetes tünetek, én ilyenről még csak nem is hallottam - mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Tűszurkálás szerű érzésem van véletlenszerűen az egész testemen mostanában, leginkább akkor ha - melegem van - futottam - zavarban vagyok - napon vagyok. Nem értem mitől lehet ez? Nagyon kellemetlen...


Másik dolog ami még jelentkezet az a székrekedés vagyis ez nem az, mert nem is érzem magamban a dogot, mint egyébként szokott lenni székrekedés esetén...


Nem tudom összefüggenek-e vagy mik is ezek... Gondolom nulla válasz lesz itt is, de hátha.



#székrekedés #félelem #haldoklás #úgysem válaszolnak rá
2015. okt. 9. 19:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez a szúrkálás nálam is volt.B vitamim komplexet ajánlottak rá. Elmúlt,de nem tudom végülis mi segített.
2015. okt. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!