Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hol itt a csapda? (CTI-vizsgálat)

Hol itt a csapda? (CTI-vizsgálat)

Figyelt kérdés

Kaptam meghívót (a szokásos telefonos megkeresés után) egy előadásra, ahol CTI vizsgálat is lesz. Utánaznéztem, és láttam, hogy ez annyira komoly, hogy a CTI-készüléknek a röntgen és a CT mellett ott kellene lennie minden ambulancián.

[link]


Tehát úgy tűnik, hogy érdemes lenne elmenni. Na de ingyenkaja nincs, tehát valami csapda kell, hogy legyen az egészben.

Vagy csak az előadás ingyenes, és a vizsgálatért fizetni kell, vagy valami más bukta van benne. Járt már valaki ilyenen telefonos meghívás alapján? Meg tudná mondani, hogy hol a csapda? (azaz a vizsgálat fizetős, vagy más bukta van)



2015. okt. 11. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Meg se kérdezted, hogy ingyen van-e? Ha meg mégis, akor utána fognak rádtukmálni valamit.
2015. okt. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A CTI kipróbálása után mindenkire rá akarnak tukmálni egy CT gépet az tuti!
2015. okt. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A levélből nem derül ki, hogy ingyenes-e, a telefonban meg már nem rémlik, hogy mit mondtak.

Kb. annyi értelme van, hogy rám sózzák, mintha egy röntgent adnának el nekem. Azaz hasznos dolog, de otthonra nem kéne.

2015. okt. 11. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!