Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet? Szőrnyű volt a...

Mitől lehet? Szőrnyű volt a rutinvizsgálat, röntgentől mit várhatok?

Figyelt kérdés
Csütörtökön lesz egy hete hogy barátommal lefeküdtünk, mindkettőnknek ez volt az első.Rákövetkezőleg 3nappal barna folyást tapasztaltam, védekeztünk. Ma voltam nőgyógyásznásznál de az doktor pasas nagyon szabadulni akart és teljesen lekezelő volt hihetetlen rossz élmény volt. Viszont ott kiderült hogy biológiailag szűz vagyok. Azthiszem röntgenre utalt be de azt is csak úgy odalökte. Mi lehet a gondom? Mentstruáciom pont a szeretkezés napja előtt ért véget. Baleset sem történt. Mit várhatok a röntgentől? Ez is eléggé megviselt.

2015. okt. 13. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Max ultrahangra.

De ezt már a barátodnál megbeszélték :D

http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__fogamzasgatlas__7..

2015. okt. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez szép volt : D
2015. okt. 13. 14:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalat: maradhat a szűzhártyából, akkor is ha valakivel már lefeküdtél. Nekem az a fiú, akivel először voltam, nem tudta teljesen átszakítani, csak a második fiúm, mert ő nagyobb méret volt. Én is nagyon meglepődtem, hogy lényegében kétszer történt meg az, ami elvben csak egyszer esik meg egy nővel, mindkét alkalommal vérzett minimálisan.

Ha a nődoki hülye volt, akkor másikhoz kell menni! Ezt jól jegyezd meg, mert sok bunkó van a szakmában (nők is). 3 nap barna folyás a menstruációd után teljesen normális is lehet. Nekem pl 3 nap a menzeszem és utána 3 nap barnázás, ha neked nem így szokott lenni, akkor sem kell megijedni, ez terhességet biztosan nem jelez (a terhesség legbiztosabb jele a menzesz kimaradása, terhességi tesztet a következő elmaradt menzesz idején tudsz csinálni, tehát egy hónap múlva). Igazából én dokihoz sem mentem volna.

Röntgennel nem nézik a női nemi szerveket, kétféle ultrahanggal lehet őket vizsgálni. Az egyik a hasi ultrahang, aminél a hasadon mozgatják a vizsgálófejet, ezzel lehet látni a méhet, petefészket és az egyéb hasi szerveket is. A hüvelyi ultrahangnál viszont a hüvelybe dugják be az ultrahangot, ezzel csak a női szerveket lehet nézni. Nézd meg, hogy ezek közül mire utaltak be és miért. Ultrahanggal egyébként betegségeket tud kimutatni a doki, illetve terhességet is, de nem pár naposat, mert az nem látszik rajta, csak egy minimum néhány hetes terhesség, emiatt azt vérvételből szokták kimutatni. Nem tudom miért kell ultrahangra menned.

2015. okt. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ,nagyon sokat segített!

Nagyvalószínűséggel félrehallottam és alhasi ultrahangra küldött, én sem igazán értem az okát.

2015. okt. 13. 14:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a biztonság kedvéért megnézi, hogy van-e valamilyen betegség a háttérben, petefészek ciszta, ilyesmi. Az biztos, hogy alapos doki lehet, mert a legtöbben nem küldtek volna további vizsgálatra pár nap barnázás miatt. A hasi uh nem fáj egyáltalán, úgyhogy ettől nem kell félned.
2015. okt. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!