Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el, hogy ne...

Hogyan érjem el, hogy ne zsírosodjon gyorsan a hajam?

Figyelt kérdés
Nagyon gyorsan zsírosodik a hajam,és nem tudok mit tenni ellene.Sok praktikát olvastam a neten,de egyik se vált be nagyon..Tudom,hogy nem szabad nagyon gyakran mosni,de az én hajam a 2. napra már nagyon zsíros és muszáj megmosnom.nem tudnátok ajánlani valami sampont? Esetleg valami olyan praktikát amivel sokkal lassabban zsírosodik? .. valami olyat ami nektek is bevált már.

2015. okt. 17. 12:22
 1/3 anonim válasza:

-hintőpor a hajtövekhez: ezt másnap reggel szórd rá (ugyanaz kb mint a szárazsampon csak ez olcsóbb) de ez akkor jó, ha csak a fejtöved zsírosodik, egész hajadat nyilván ne szórd be. Ezzel 1-2 nappal talán el tudod tolni a hajmosást, de ha sok ideig nem mosol hajat hanem csak hintőpor az sem tesz jót, mert akkor nem jut levegőhöz a bőröd.

- ne selyem huzatos párnán aludj

- ha keféd van, hullámcsattal ki tudod szedni belőle a hajad és mosd át akár szappannal ezt lehet mindennapde attól függ, mennyire ragad bele a hajad. A lényeg, hogy tiszta legyen mert ez is zsírosíthatja a hajad

- ha az arcbőröd zsírosodik az éjszaka alatt, akkor fogd össze a hajad alváshoz

-használj hajadnak megfelelő sampont vagy nezen vannak természetes sampon receptek is kifejezetten zsíros hajra, próbálj ki párat hátha bejön

-amikor otthon vagy fogd össze a hajad vagy akár suliba/munkába is (ezt is főleg akkor, ha zsírosodik az arcod de ha alapozózol vagy ilyenek arról is nyilván rámegy a hajra mivel hozzáér az archoz)

most ennyi jutott eszembe remélem tudtam segíteni

2015. okt. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hajmosás, öblítés után csavarj rá citromlevet. Ez jól szárít.
2015. okt. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket..most citrommal próbálkozom,remélem beválik..
2015. okt. 19. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!