Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS! 2 naponta mosok hajat,...

SOS! 2 naponta mosok hajat, mert olyan gyorsan zsírosodik. Milyen samponnal mossak hajat, hogy ne zsírosodjon ilyen hamar?

Figyelt kérdés

#sampon #zsíros ha
2014. jan. 4. 14:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát pont, hogy a túl gyakori hajmosás miatt is zsírosodhat. Én a helyedben megpróbálnék átállni 3-4 napra, de 3-ra minimum, max. a harmadik nap kösd össze hajad, úgy nem látszik annyira.
2014. jan. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
95%
Nekem is ugyanez a gondom! En mar probaltam gyogynovenyes sampont ,teafaolajos hajsprayt..egyik sem segitett igazan:/ most egy olyan sampont szeretnek ki probalni ami a faggyu mirigyeket lassitja le vagy hogy is mondjam:D es szerin.tem az lesz a jo, mert ez az egesz emiatt van! Dm-ben kaphato
2014. jan. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Már a harmadik napon nagyon nagyon lehet látni hogy zsíros a hajam..
2014. jan. 4. 14:46
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
az első valaszolónak igaza van ne moss olyan gyakran hajat ha 3 naponta mosol hajat az bőven elég a 6 nap szerintem az már túlzás mert az már elég zavaró tud lenni.én head and shoulders-t szoktam használni de szrintem tök mindegy...
2014. jan. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Márpedig nem tudsz rajta másként változtatni. Pár héten keresztül csak 3 naponta, majd kinyújtod, hogy csak 4 naponta, azt mondjuk egészségesnek, ha elegendő hetente 1x megmosnod.
2014. jan. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Hany eves vagy? Tinedzser korban ez normalis, nagyon nem tudsz mit kezdeni vele, majd elmulik. Ellenben, akarmennyire is faj a hiusagodnak, allj le a 2 napi hajmosassal, mert nagyon sokat hozzatesz a zsirosodashoz! (16 eves koromban voltam ugyanigy, mint te) Heti 2x moss hajat es nem art, ha egymas utan 2x mosod samponnal, majd a vegen balzsammal. Ha mar nagyon kinlodsz, mert zsiros, szorj ra ovatosan egy kis hintoport, aztan fesuld ki. Fenyes ugyan nem lesz, de nem latszik majd, hogy zsiros, igy 1-2 napot ki lehet birni, mig visszaall a borod a normal hajmosasra.
2014. jan. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom nektek hogy segített ez a "ne moss olyan gyakran hajat" dolog, mert nekem naponta kellene mosnom, (persze nem mosom, mert nem járok minden nap suliba) nyáron hiába, hogy hetente maximum 2-szer mostam meg minden héten, kb 4-5 hónapon keresztül, mégsem lett semmi változás.
2014. jan. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok..
2014. jan. 4. 15:21
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

azért vegyük már figyelemben, hogy kamaszkorban van és alkatilag mindenkinek eltér a faggyútermelése.

Én fél évig mostam 4-5 naponta a hajamat és mégis 2 naponta zsírosodik. Barátnőm 1 tejes évig heti egyszer mosott hajat és ugyanúgy zsíros volt minden csütörtökre neki....

2014. jan. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
a legjobb rá a szárazsampon, én most kb 4 naponta mosom, de van mikor csak 5, közbe szárazsampont használok, a dm-be vettem ilyen spré-s 599 Ft, van mikor kicsit olcsóbb, Balea márkájú, és szerintem nagyon jó, így kevesebbet kell mosnom, és közben sem látszik hogy zsíros, aztán majd idővel remélem jobb is lesz :)
2014. jan. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!