Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fájdul meg rögtön a...

Miért fájdul meg rögtön a homlokom (homloküregem) a hidegtől?

Figyelt kérdés
Évek óta visszatérő probléma, hogy amikor hidegebb időben kimegyek az utcára (akár ha 15 percet is vagyok csak kint), akkor megfájdul a homloküregem. Nagyon kellemetlen, akár egy fejfájás. Az infralámpa természetesen használ, de ez csak eseti megoldás, nem tudok mindig mindenhol az infralámpa elé ülni. Mit lehetne ezzel csinálni és mitől lehet?
2015. okt. 18. 09:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem érzékenyebb vagy az átlagnál. Én is így vagyok vele, csak nekem a fülem és az arccsontom fájdul meg piszkosul. A fülemre még csak tudok sapkát tenni, de ha hideg szél fúj, piszkosul szenvedek a fájó arccsontom miatt. Az van, ki kell bírni, vagy ha nagyon hideg van, időnként berohanok valami melegebb helyre, boltba, vagy bárhová.


Pont ez miatt sajnos már ősszel kerékpárra sem tudok ülni és tavasszal is meg kell várnom, amíg jobb idő lesz. El kell fogadni, nem tudsz más tenni.

2015. okt. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!