Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most voltam először tüdőszűrés...

Most voltam először tüdőszűrésen. Ezen kívül kellett volna valamit csinálniuk? Behívniuk, hogy kérdéseket tegyenek fel? Valamit rosszul csináltam akkor, hogy rögtön hazajöttem? Mert őszintén szólva semmit nem mondtak.

Figyelt kérdés
Beállítottak egy gépbe, venni kellett egy nagy levegőt és kaptam egy kis lapot egy kóddal meg az adataimmal.

2015. jún. 8. 09:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem mondanak semmit sem.

Megcsinálják a felvételt és majd a kóddal érdeklődhetsz az eredményed után.

2015. jún. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Annyit kérdeztek, hogy hol tanulok .. de ez a beutalón is rajta van. Meg, hogy hány éves vagyok , hol lakom .. de nem mondtak semmit csak kaptam egy papírt és ennyi..
2015. jún. 8. 09:28
 3/4 A kérdező kommentje:

akkor jó .. :)

köszönöm szépen..:)

2015. jún. 8. 09:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Annyi még, de biztos mondták, hogy pár nap múlva vissza kell menned az eredményért azzal a papírral, amit adtak. Ha minden jó, akkor kapsz egy pecsétet, amire az lesz írva, hogy :


" a tüdőben aktív gümőkóros elváltozás nincs", vagy valami hasonló. Ez azt jelenti, hogy nem vagy tbc-s.

2015. jún. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!