Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orr polipra medrol? Milyen...

Orr polipra medrol? Milyen következménye lehet? Kezdjem el szedni vagy rögtön válasszam a műtétet?

Figyelt kérdés
Félek elkezdeni szedni, mert olyan sok rosszat olvastam a szteroidokról. Nem tudom eldönteni mit válasszak. Mivel járok jobban.
2015. márc. 25. 22:19
 1/1 Penky válasza:
Szia! Mielött a Medrol miatt pánikba esnél,mert sok rosszat mondanak róla előszőr is az orrpolipra tényleg működik.Nekem eddig 5 műtétem volt a polip miatt és kb 3 havonta kellene újra mennem.Nekem szteroid (medrolt) írt fel a doki csökkenő dózisokban.Nagyon gyorsan hatott a gyógyszer és jó fellélegezni olyannak aki évek óta nem kap levegőt.Sajnos tényleg csak addig hat amíg szeded, utána minden visszatér a régi kerékvágásba.Orrpolipra nem fog hosszú kúrát felírni.Amire számíts az pár plussz kiló de nem 10+ ,pattanás és izületi fájdalom.Én már a 3. Medrolkúrán vagyok túl és a veséimmel semmi bajom,a menszeszem is normális,és kövér sem lettem.Volt hogy napi közel 100 mg-ot szedtem és jól voltam,kaptam levegőt és tudtam aludni.Nekem sokat segített.A műtétet nem tudod elkerülni,de a hétköznapokban sokat segít.
2016. máj. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!