Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen gyogyszert szedhetnek...

Milyen gyogyszert szedhetnek es mennyire vezelyes?

Figyelt kérdés

Par ismerosom, akik sosem voltak tarsadalmunk elen, tudatmodosito szerkent gyogyszereket kezdtek szedni. Azt nem tudom milyet es mennyit, de allitolag feszultsegoldott es ugymond "chill" hatasa lett.


Mit szedhetnek? Felek h bajuk esik, ezert szeretnem a lehetseges eseteket megszemlelni. Azt tudom, hogy xnanax, rivotril, egyeb komoly drog gyogyszerekhez nem tudnak hozzajutni, mert egyik sem latott meg pszichiatert. Milyen haztartasban talalhato gyogyszer valthatja ki beloluk ezt? Elegge aggodok ertuk, mert az egeszseguk sosem allt az elsohelyen a szemukben.



2015. okt. 18. 23:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Biztos vagy benne, hogy gyógyszer, amit szednek? A leírás alapján esetleg a kratom-ot vagy a kava kava-t tudom elképzelni, de ezek nem gyógyszerek, headshopokban lehet venni őket.


Amennyiben gyógyszert szednek, akkor biztos, hogy valamilyen nyugtatóról van szó. A "háztartásban", vény nélkül nincs olyan gyógyszer amitől tudatmódosult állapotba kerülsz. A valeriana készítmények minimális szinten oldják a szorongást, de tudatmódosító hatásuk nincs. Ha azt szedik esetleg, akkor semmi bajuk nem lesz.


Nem csak pszichiátertől lehet beszerezni ezeket a gyógyszereket, nem fogok itt tippeket adni, de nagyon könnyű hozzáférni ha valakinek van egy kis pénze. (Arról nem is beszélve, hogy sok helyen néha el-el tűnik pár szem "anyu Frontinjából", rengeteg ilyen példát ismerek, és így pénzbe sem kerül.)


Ha félted őket, kérdezd meg mit szednek. Vagy legalább nézd meg, hogy néz ki és írd be ide, én végigmentem már a jelenleg forgalomban lévő összes tudatmódosító hatású gyógyszeren, a tabletta alakjáról/színéről megmondom neked, hogy mi az. :)

2015. okt. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 szamo77db ***** válasza:
Semmit ne szedjél, az a biztos! A gyógyszer nem játék.
2015. okt. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm, meg fogom.


a második választ nem teljesen értem... nem állt szándékomban

2015. okt. 24. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!