Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Narancsbőr ellen?!

Narancsbőr ellen?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet hogy kb egy évre abbahagytam a tornát és nyár elején még nem de augusztusba elkezdett a combomon és a fenekemen kijönni a narancsbőr. És annyira szomorú vagyok mert elötte szép feszes volt mind kettő (15 százalékos volt a testzsír százalékom ) 😢 Mit tehetnék ellene? (Otthoni módszer semmi krémek) Van itthon futógép ha azon megyek heti 3szor 4szer (heti 2 Rg-m van most) az változtatna a helyzeten? Plusz sokkal többet innék mert sajnos van hogy fél liter vizet sem iszok meg egy nap.? 14/L



2015. okt. 19. 20:45
 1/6 A kérdező kommentje:
Egyébként 165cm 48 kg
2015. okt. 19. 20:48
 2/6 anonim ***** válasza:
Az alakod tökéletes, tehát azon akis narancsbőrön nem fog múlni semmi!
2015. okt. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De engem nagyon zavar :(
2015. okt. 19. 20:59
 4/6 A kérdező kommentje:
Főleg hogy Rg~zek és nem merek felvenni rövidnadrágot csak harisnyával mert különben ha hátralábkihúzást csinálok akkor a bőröm ugye összenyomódik és nagyon látszik :(
2015. okt. 19. 21:01
 5/6 anonim válasza:
az étkezésedre figyelsz? sokban befolyásolja a narancsbőrt...
2015. nov. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, általába figyelek higy egészségesen étkezzek (csak teljes kiörlésű kenyeret eszek stb.) de azért természetesen eszek édességet de csak mértékkel
2015. nov. 12. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!