Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anyám kidobta a gyógyszereim,...

Anyám kidobta a gyógyszereim, most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Pszichiáter írt fel nekem két gyógyszert amit szednem kell reggel és este, egyik talán spitomin, másik meg paretin azt hiszem, és anyám ideges lett mondván, hogy nekem ezekre nincs szükségem és kidobta őket a kinti kukába, ugye szorongásra, pánikrohamokra kaptam a gyógyszereket, és ettől pont, hogy rosszabul lettem mer rohadtul felidegesített, és félek, hogy lehet-e valami bajom hogy nem veszem be a gyógyszereket, tudtommal nem jó dolog hirtelen abbahagyni, most mit tegyek? hívjam fel a pszichiátert?

2015. okt. 22. 18:15
 1/6 anonim válasza:
Ha ez igaz, akkor elég komoly dolog, édesanyád kapcsán már a büntetőjogi felelősség is felmerül. Azokra a gyógyszerekre nyilván szükséged van. Igen, beszélj a pszichiátereddel is!
2015. okt. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kotord ki a kukából.
2015. okt. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
megnéztem és nincs a kukában, nem tudom hol van, szerintem eldugta vagy nem tudom...
2015. okt. 22. 18:32
 4/6 anonim ***** válasza:

Anyád vagy beteg, vagy nem normális. Igen, hamarosan nagyon rosszul leszel, ha nem folytatod a gyógyszereid szedését. Úgyhogy haladéktalanul kérd vissza a gyógyszereidet. Mond el az anyádnak, hogy neked ezt orvos írta föl, és létfontosságú a szedése.

Hagy kérdem meg, hány éves vagy?

2015. okt. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
19/f vagyok, nem hiszem, hogy tisztában van vele, hogy az ilyen típusú gyógyszerek szedését nem szabad csak úgy abbahagyni és igen tudja, hogy a kórházban írták fel, még mondta is nekem, hogy bemegy és jó lebassza a pszichiátert
2015. okt. 22. 18:48
 6/6 anonim válasza:
19 éves, azaz nagykorú vagy. Ha a betegséged nem olyan súlyos, hogy hivatalosan is korlátozottan vagy cselekvőképes, akkor bizony itt magadért kell felelősséget vállalnod, szükséged van a gyógyszerekre, az anyádnak nincs ebbe beleszólása (persze ha kiskorú lennél, akkor se dönthetne róla ő, hogy szedned kell-e, ez az orvos dolga).
2015. okt. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!