Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Agyrázkódást szenvedtem? .

Agyrázkódást szenvedtem? .

Figyelt kérdés
Sziasztok. Én egy vak lány vagyok (beszélő számítógép segítségévgel írok). Nemrég a folyosón (itt s suliban) összeütk9ztem egy sorstárssal, de pont összefejtletünk.... Azonnal elszédültem, fáj a fejem, hányingerem van, ráz a hideg és félre is beszélek egy kivsit. Szerintetek agyrázkódásom lett? A válaszokat előre is köszönöm: Vivien, 18 (az esetleg es hibákért elnézést kérek)
2010. márc. 17. 14:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínű egy kisebb agyrázkódás,keresd fel a betegszobát,gondolom van a sulitokban.Javulást!
2010. márc. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia. Köszönöm a válszt. Felmegyek majd a betegszobára, de most nincs ott egy nővér sem, mert elmentek egy másik gyerekhez. Köszönöm, hogy javilást kívántál!
2010. márc. 17. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!