Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj?

Noeki21 kérdése:

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Kisfiam 3 hónapos. Eddig Milumil HA Start Optima tápszert evett, de egy 2 héttel ezelőtt nem bukott hanem rendesen kihányta. Elvittük orvoshoz aki azt mondta hogy cseréljük le a tápszert. Milumil AR Optima (bukás) tápszert írtak fel.

Pár napig nem volt vele gond nem hányta ki, nem bukott, de viszont széklete sem volt. Sokat sírt nem tudtuk mi a gond elvittük orvoshoz. Székrekedése volt. Ezek után ugyanezt a bukás elleni tápszert adtuk neki teával, forralt vízzel, hogy ne legyen székrekedése még Mira babavizet is adtunk. Ugyanúgy székrekedése volt. Megint elmentünk az orvoshoz aki felírt Milumil HA1 Optima tápszert és egy Beba Sinlac nevezetű sűrűbb tápszert és azt mondta h 2-1ben keverjük össze a kettőt. Kipróbáltuk ezt is de ezt is kihányta. Ezek után megint nem volt széklete és glicerines kúppal próbálkoztunk amely kisebb nagyobb sikerrel is járt. Most ott tartunk, hogy 30ml Milumil AR Optima tápszert adhatunk neki 2 óránként ,de alvás nélkül egyfolytában sír. Ha tudtok valami ötletet esetleg tanácsot adni azt megköszönnénk.

Előre is köszönöm!



2015. okt. 26. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerinted egy kisgyerek bicikli, hogy használat elött ki kell próbálni? Ennyi erővel dobd a kukába, és buríts rá valamit! Mire felnő az a gyerek idegroncs lesz nem ember!

Nem igaz hogy egy anyának ennyi esze van!

2015. okt. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Első sorban én nem Anya vagyok.

Második sorban én mind azt tettem amit az orvos mondott.

Kiben bízzon az ember ha nem bennük?

Utólag annyit írnék, hogy az ilyen stílusú emberek az idegroncsok.

2015. okt. 26. 21:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Édesapám! Az Én gyermekeim anyatejen, karamellástejen, rizsestejen, darástejen nevelkedtek. Mindkettő elmúlt már harminc, és egészségesek! Az is igaz akkor még csak az Oriza volt a divat, de nem tettem volna a szájába műkaját egyiknek sem!
2015. okt. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az ilyen tápszereket a csótány is elkerüli Te meg a gyerekedet eteted vele?

Ha a maminak nincs teje, szerezz be egy kecskét!

Én a védőnőt is kipenderítettem a csótányirtójával együtt.

2015. okt. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!