Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokat végezhete...

Lacibácsikaka kérdése:

Milyen gyakorlatokat végezhetek az alsó hasval megerősítéséhez, és hogyan?

Figyelt kérdés
Nem is olyan régen lágyéksérv gyanús vagyok és azt mondták nekem hogy erősítenem kéne az alsó hasfalamat hogy ne tudjon kiszakadni. Még nem műtöttek. November 9-re kaptunk időpontot a sebészetre és majd ott megvizsgálnak és eldöntik, hogy kell-e műteni agy sem. Még 14 éves vagyok és fejlődő szervezet ezért nem akarom, hogy műtsenek. Bármilyen táplálkozásról, kenőcsökrő, gyógynövényekről vagy gyakorlatokról kérek hasznos tanácsokat. Szeretném ha hasznos válaszokat kapnék ez ügyben, mert nagyon fontos lenne nekem.(már nagyon régen is volt lágyéksérvem de az visszahúzódott és évekig nem jött elő.)

2015. okt. 27. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Keress fel egy profi gyógytornászt vagy más szakembert!
2015. okt. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de a sérv egyetlen gyógymódja a műtét. Nincs rá kenőcs, sem gyógynövény, sem táplálkozás.

Az egyetlen tartós megoldás a sérvre a lichtenstein módszer. Minél kisebb a sérv, annál egyszerűbb a műtét és gyorsabb a felépülés. Nem kell félned a műtéttől, ez egy rutin műtét, szoktunk viccelődni, hogy a portás is megcsinálja.

2015. okt. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A sérv NEM az izomzat gyöngesége, hanem a hasflaé, ami NEM erösíthetö, söt eröltetés hatására fokozódik a sérv esélye.
2015. okt. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2. Mi az a lichtenststein-módszer?
2015. okt. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. okt. 27. 17:45
 6/8 anonim ***** válasza:

4. válaszoló

[link]

2015. okt. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ma 12:13-as: Köszönöm!
2015. okt. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szívesen!
2015. okt. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!