Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék leszokni a...

Hogyan tudnék leszokni a körömrágásról? (13/F)

Figyelt kérdés
2015. okt. 28. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Én műkörömmel szoktam le róla, de szerintem te inkább hanyagold. :D

Vannak a gyógyszertárakban ilyen átlátszó körömlakkok, amivel ha bekened a körmeidet keserű íze lesz, és állítólag elmegy a kedved a körömrágástól. Engem ez a keserű sz*r nem gátolt meg a rágástól.

2015. okt. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A keserű lötty nálam sem ért semmit, rágtam úgy is. És sajnos rágom azóta is, lassan 30 éve. Néha abbahagyom pár hónapig, aztán visszaesem.
2015. okt. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 szamo77db ***** válasza:
Általánosban mind a 8 éven át rágtam a körmöm. Persze, nagyon csúnyák voltak az ujjaim. Aztán gimiben a lányok elkezdték, hogy gondoljak bele, megyek a villamoson, buszon, kapaszkodom, ki tudja, előttem ki fogta meg a kapaszkodót, mennyi betegséget összeszedhetek. És hát csúnya is. Így lassan elhagytam ezt a csúnya szokást. Gondolj te is a csajokra, nem tetszenek nekik az összerágott ujjaid. Talán neked is segít ez a gondolat! De az akaratodat is mellé kell tenni. És gondolj arra is, hogy valóban mennyi betegség kórokozóját beviheted a szervezetedbe a körömrágás által.
2015. okt. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ásványi anyag-hiány miatt szoktak körmöt rágni a kutatások szerint.
2015. okt. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Negyes, nagyon nem csak azert. En pl. stressz miatt kezdtem el ragni, es szokassa valt.
2015. okt. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!