Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tehetek ha bedőltem egy...

Mit tehetek ha bedőltem egy weboldalnak https://mokshacseppek. Info/tapasztalatok/ 100% javulásról beszélt a tulajdonosa?

Figyelt kérdés
Természetesen fele se igaz ... megrendeltem, semmi pozitív hatása nem volt és még számlát se küldött róla . Itt a videó amivel meggyőzött a vásárlásra . Https://www.youtube.com/watch? V=hPLR1NSNdd0

2015. okt. 30. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmit. Mi akarnál tenni ugyan? Hülye voltál, kész.
2015. okt. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mit tennél? nem veszel többet ha nem használt. Nem ez az egyedüli ilyen.
2015. okt. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Fogyasztóvédelemnek nem kéne jelezni, hogy legalább másokat ne tudjon lehúzni ? Hátha tesznek ellene ?
2015. okt. 30. 18:46
 4/6 A kérdező kommentje:

Érdekes a tulasdonos tapasztalata : [link]


Csaba tapasztalatai


Feleségem, lányom, én és az édesanyám is fogyasztjuk a Móksha cseppeket. Nálunk gyakorlatilag 100%-os hatékonysággal működik. Tehát aki kipróbálta,az jelentős javulást tapasztalt.


Javaslom mindenkinek, aki szeretné jobban érezni magát.


A jogi nyilatkozatban meg : [link]


Vásárlással kapcsolatos jogi nyilatkozat:


Az étrend-kiegészítők nem gyógyszerek, nem rendelkeznek gyógyhatással, nem alkalmasak betegségek kezelésére sem a megelőzésére. Az étrend-kiegészítők élelmiszerek, így a jelölésükre (címke feliratok, a címkén, csomagoláson található bármely jel, ábra stb.) és reklámozásukra az élelmiszereknél megfogalmazott általános előírásokat kell alkalmazni. Ennek megfelelően a termékek jelölése, megjelenítése és hirdetése nem állíthatja, vagy sugallhatja, hogy az étrend-kiegészítő betegségek megelőzésére, kezelésére alkalmas, vagy ilyen tulajdonsága van. Kérjük a gyártók leírásainak és reklámjainak olvasásakor, ezt vegyék figyelembe! Webáruházunk nem foglalkozik tanácsadással, gyógyítással, probléma megoldással.

2015. okt. 31. 06:25
 5/6 anonim ***** válasza:

Szólhatsz a fogyasztóvédelemnek.

De az a baj, hogy a felhasználók beszámolói nagyon ügyelnek arra, hogy semmi konkrétat ne mondjanak.

2015. nov. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Valóban cseles, mert a gyógyulást a javulás szóval helyettesítik mindig. De én úgy tudom megtévesztés az is ha úgy sugallod mintha meggyógyulnának, de nem mondod ki és javulás és valószínű a tapasztalatoknál is mind kitalált személy van vagy aki pénzt kap az értékesítésből .
2015. nov. 3. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!