Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videokártya vásárlás előtt...

Videokártya vásárlás előtt állok. Ezt néztem ki https://www.pcx.hu/termek/asus-nvidia-geforce-gtx-750-2gb-dd r5-gtx750-phoc-2gd5-videok-rtya-33690 tapasztalatok vannak ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2015. szept. 10. 11:17
 1/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

most volt kerdes nem?...


vegyel te is GigaByte Black Edition t mert 50 volt most meg 40...


most nem nezem meg ez mennyi de Asus altalaban draga 38ezertol kb. meg 750Ti van ami erosebb (szoval azonos arban 750 simat venni nincs sok ertelme, amugy is 32ezertol indulnak a simak...)

2015. szept. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

megneztem hogy :or"ujj'e


35ezerert nem anyira sok

egy ventis ami nem feltetlen jon jol...


alatta van par velemeny


ipon on nezd meg ezt a tipust es ott alatta a velemenyeket ha vannak


tapasztalatokra meg 1 ember is csoda ha beteved de hat varhatsz ha gondolod

2015. szept. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem jó!

Picivel olcsóbban van már Ti verzió is:

[link]


Ezt húzni nem igazán fogod, max egy nagyon keveset.


[link]


Ez egy fokkal drágább verzió, de jobb a hűtése, és minimálisan gyorsabb. Húzni tudsz rajta, de ezen sem sokat, viszont többet mint az előzőnél.


[link]


A Közveszélyessel ellentétben ez is egy ajánlatos kártya ennyi pénzért, de csak akkor ha húzni akarod. Ezen sokkal több kakaót tudsz kicsikarni, mint az előző kettőből. Ha nem akarod tuningolni, akkor inkább az első kettőből válassz egyet.

2015. szept. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jelenleg egy gigabyte radeon hd 5670 512mb van.Szerintem nagy ugrás lesz.Játszani akarok magas felbontáson.Ennyi.Semmi tuning.
2015. szept. 11. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!