Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Testképzavarom van. Mit tegyek?

Testképzavarom van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lány vagyok izmos a karom és emiatt amikor nyár van nem érzem magam nőnek mert kilátszik az izmom amikor rövidujjút veszek fel.

Sajnos nem tudom mért van ez nem sportolok semmit és vékony vagyok izmos karral. Nagyon zavar. És sajnos mindennap használnom kell az izmomat és lehet emiatt.. Nagyon utálom am felső testem. Ráadásul még széles vállaim is vannak :(


KÉRLEK SEGITSETEK MIT TEGYEK?



2015. okt. 30. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát szerintem legyél büszke arra aki vagy büszkén vállald fel önmagad az izmos karjaiddal együtt bár nem hinném hogy annyira zavaró a látvány de ha esetleg egy képpel megdobnál.
2015. okt. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

[link]



Itt a kép

A magasságom:154 cm

a testsúlyom: 40 kg

2015. okt. 31. 14:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmi baj sincs a karjaiddal, vállaiddal. Nyugodtan mutogathatod bárkinek is. Csinos, formás, igazi nő vagy.
2015. nov. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!