Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Káros-e a passzívan belélegzet...

Káros-e a passzívan belélegzett vízipipa-füst terhesség alatt?

Figyelt kérdés
2015. okt. 31. 23:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Buta nok miert esnek teherbe???
2015. okt. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha kimész az utcára, káros a levegő, amit beszívsz?
2015. okt. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ha a tudatlanságom a vízipipával kapcsolatban butaság, akkor ez van... :) Nem ismerem.

Azért az utcán menni vagy egy zárt helyiségben lenni (igaz, nem túl sokáig) mégiscsak más.

2015. nov. 1. 00:32
 4/7 anonim ***** válasza:

Káros.

Sőt károsabb, mintha cigit szívnál passzívan.

Forrás:

[link]

2015. nov. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, legközelebb a lábam se teszem be ilyen helyre. Csak pont azt nem értem, amit a cikk is pedzeget, hogy akkor miért nincs betiltva? Ezzel, meg a mindenféle aromával, amik elnyomják a füstszagot azt az érzetet keltik, hogy kevésbé káros...
2015. nov. 1. 09:07
 6/7 anonim ***** válasza:

Nyilván káros, de nem mindegy, mennyi ideig, milyen gyakran. Ha egyszer bemész és megiszol egy teát egy vízipipás helyen, akkor semmi nem fog történni. Amúgy az új dohánytörvény miatt beltérben már ebből is csak dohánymenteset lehet szívni, az meg nem rosszabb, mint a városi levegő magában.


Egyébként rém egyszerű, gyakorlaban miért nem károsabb vagy betiltandóbb, mint a cigi, dacára annak, hogy elvben károsabb: az ember máshogy használja. Sisázni elmegyünk max. negyedévente, nem gyújtunk rá minden buszmegállóban...

2015. nov. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, pont egy ilyen véletlen betérés miatt tettem fel a kérdést. Én speciel füstölőszagnak hittem, míg nem láttam, hogy egy másik asztalnál körbeadják a pipát, és mivel nem vagyok jártas a témában, kicsit megijedtem. Köszönöm a választ, azért azt jó tudni, hogy legalább nem dohány, persze inkább nem megyek ilyen helyre a továbbiakban a biztonság kedvéért.
2015. nov. 5. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!