Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek izzadás ellen? 17/L

Mit tegyek izzadás ellen? 17/L

Figyelt kérdés
Már elég hosszú ideje erősen izzadok és nagyon kellemetlen szaga van. Reggel bedezodorozom magam, 10 percet sétálok, leveszem a kabátom és már érezni. Próbáltam aloe verás dezodort, semmit nem ér,gyógyszertárból is vettem ilyen szert, az meg nagyon irritálja a bőrömet és nem tudom használni. Nagyon sok fajta dezodort kipróbáltam, de semmi nem használ igazán. Nektek van valami ami bevált?

2015. nov. 2. 11:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon nincs, ilyenkor sztem azt lehet, hogy vékonyan öltözz és ami nem passzos, így kevésbé fogsz hőt és izzadást termelni.
2015. nov. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kristály deo. Mérsékli az izzadást, de ha izzadsz, akkor sem lesz szagos. DM-ben, Rossmann-ban lehet kapni. Olyan cukorsüveg alakú kristály. Meg kell nedvesíteni mielőtt használod.

Rétegesen öltözz, ha meleged van, akkor le tudsz venni egy réteget.

Lehet az oka idegesség, stressz is.

2015. nov. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!