Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagymamám gyomordaganatos...

Nagymamám gyomordaganatos korházba került meg fog halni?

Figyelt kérdés
bekerült a kórházba egyik este azóta pelenkázzák stb.. bementem hozzá és erőszakos volt , mondta ültessem fel mert meghal ez 5 percig mondogatta.. Szedte ki magából az infúziós csövet. és 1 órán keresztül csak ennyit lehetett hallani tőle hogy mentő mentő mentő mentő jön a mentő visz a mentő,meg nem hiszel nekem nem hiszel nekem..... szerintem fel se fogta hogy ott vagyok... meg fog halni a héten én úgy érzem vagy rosszul gondolom??
2015. nov. 2. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha erőszakos és félrebeszél, akkor lehet, de anyukámnak is volt ilyen időszaka, és utána rendbejött. Szerintem orvost kérdezzétek meg az állapota felől.
2015. nov. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt sajnos még az orvosai sem tudják megmondani pontosan, ki meddig fog élni. A nagymamád túlélési esélyei nagyon sok mindentől függnek: Milyen típusú a daganata, és az milyen stádiumban van? Milyen idős a nagymama? Milyen egyéb betegségei vannak még azon kívül? [link] De azért beszélni kellene a kezelő orvossal mégiscsak ők tudják a legjobban, mire lehet nála számítani? Kérdezzétek meg, hogy milyen kezeléseket fog kapni, és mik az esélyei?
2015. nov. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
74 éves semmilyen betegsége nem volt életében a gerinc sérven kívül de abból is kigyógyult ... gyomor fekélyt állapítottak meg nála ami olyan helyen van h nem műthető ennyit mondott már 90 kemón túl van több mint 1 hónapja.. engem apukám ilyenekbe sose avat be h hanyadik stádiumba van .. még az elején azt se akarták megmondani h daganatos.... ennyit tudok csak.. és amúgy én a nővérektől vagy magától az orvostól kaphatok valamilyen információt??
2015. nov. 2. 16:11
 4/6 A kérdező kommentje:
Elírtam : gyomor fekélyt állapítottak meg nála amiből kiderült hogy daganat...
2015. nov. 2. 16:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi a helyzet nagymamaddal, remelem minden rendben, kulonben meg reszvetem, de sajnos egyszer mindenkinek eljon az ideje. Nagyon szep eletet tudhat maga mogott. Adjatok halat az Urnak az eddigi gyonyoru evekert
2016. júl. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagymamám meghalt :( még tavaly. És köszönöm a részvét nyílvánítást.
2016. nov. 22. 00:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!