Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tölcsérmellkas? .

Tölcsérmellkas? .

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azért irok ide mert van egy enyhe tölcsémellkasom.A kérdésem pedig az lenn hogy most elkezdtem kondizni edzeni és hasra haspréssel is edzek.Ez a mozdulat miatt lehetséges hogy csak ront rajta?

Illetve az még a kérdésem hogy ha beszivom a levegőt kinyomom a mellkasom akkor ugye kiljebb megy a szegycsont és amikor ezt csinálom(mert néha megszokta nézni milyen ha normális mellkasom lenne nem nyomorék..)akkor néha ropog a szegycsont könyékén.

És még egy utolsó kérdésem lenen hogy tud e valaki olyan gyakorlatot(rendelkezésre áll:kézisulyzó,ha nagyon kell akkor tudok fekve nyomni is)ami a belsőő mellizmot erősiti meg a szegycsont környéki részt hogy kicsit javitsak rajta.Mert mindenhol olvastam hogy azzal kinézetre javithatok kicsit de nemtudok ilyen gyakorlatot,csak a tárogatást találtam ami valamennyire jó arra a tájékra.

Kicsit hosszú lett,bocsi aki tud kérem segitsen nagyon elvagyok keseredve hogy ilyen undoritó vagyok szeretnék javitani rajta,sajnos a műtétre nemtudom rávenni magam rossz emlékek miatt.


2015. nov. 2. 15:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!