Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aranyér lehet? Rózsaszínes...

Aranyér lehet? Rózsaszínes folyás székelés után

Figyelt kérdés
Sziasztok! 21 éves fiú vagyok , és először 16 éves koromban fordult elő , hogy mután hasmenésem volt , az azután következő rövidebb időn belül rózsaszínes folyadék távozott a végbelemből. Ez azóta még előfordult jónéhány alkalommal , de volt , hogy több hónapig egyáltalán nem volt ilyen panaszom. Most elkaptam valami csúnya hasmenéses betegséget , ami miatt kb fél óránként járok WC-re és gyakorlatilag csak folyik belőlem a dolog.Amennyire észrevettem , a széklet maga nem volt véres soha , csak aztkövetően jön ez a rózsaszínes dolog.Eléggé aggódom ,hogy esetleg rossz indulatú daganat is lehet. Valakinek van ezzel valami tapasztalata?

2015. nov. 2. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz. Nekem van vérző aranyerem, de az piros vér nem rózsaszín folyás. Elképzelhető hogy feljebbről jön, nem a végbeledből.
2015. nov. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt követően? Mármint amikor kitörlöd, vagy mi? Mert ha igen, lehet, hogy valami ilyesmi, nekem is volt hasonló. Nekem végbélsipoly volt konkrétan, amire valami kisebb beavatkozást is kellett csinálni. Mondjuk az furcsa, hogy 5 éve előjött, de azóta nem folyamatosan tart. A "rózsaszínes folyás" nekem vérnek tűnik, felhígítva más végbélfolyadékkal, ami világosabb színt kölcsönöz neki. Az pedig soha nem jó hír, ha fiú vagy, és vér folyik ki belőled. Érdemes megnézetni.
2015. nov. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mivel most nagyon erős hasmenésem van , egyből utána tapasztalom ezt a folyást , de pl előfordult már , hogy csak gyenge hasmenésem volt , és miután végeztem , egy fél órára éreztem csak , hogy valami nem stimmel , és amikor mégegyszer megtöröltem , akkor volt rózsaszín.
2015. nov. 2. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!