Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Roaccutan és/vagy Dienille...

Roaccutan és/vagy Dienille szedők, nektek is még csúnyább lett az arcotok az első hónapokban?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 19 éves lány vagyok. Gyakorlatilag 12 éves korom óta vannak pattanásaim. Korán érő voltam, sokkal érettebb voltam a koromnál, így hamarabb jelentek meg a pattanásaim is, a baj csak az, hogy nem múltak el. Az évek során rengeteg dolgot kipróbáltam, különböző pattanás elleni készítmények (La Roche Posay, Clinique, Paula's choice....minden ami létezik) kozmetikus, ételek elhagyása..de semmi nem segített. Volt egy időszak amikor ilyen "göbök" is megjelentek az arcomon, de akkor kiderült, hogy van egy rossz fogam, megcsináltattuk és elmúltak. Azt tudni kell, hogy az arcom csakis menstruáció után volt 'szépnek' mondható, akkor is csak pár napra, aztán újra előjöttek a pattanások, és a mensturációm közeledtével egyre csúnyább lett az arcom. Idén júliusban aztán annyira sok pattanásom lett, hogy elmentem kozmetikushoz kezdjen vele valamit. Szépen kitisztította, kb 1 hétig szép volt utána az arcom, de utána megint előjöttek. Augusztusban pedig újra előjött pár dudor és göb az arcomon, pedig már rég nem volt, vagy ha volt is, csak ritkán, de most előjött 3-4 egyszerre. Az arcom egyre csúnyább lett, és úgy döntöttünk mostmár el kell mennem bőrgyógyászhoz. Fölírta a Roaccutant amit szeptember óta tehát 2 hónapja szedek, és Dienille fogamzásgátlót amit 1 hónapja szedek. Megállapította, hogy hormonális dolgok miatt csúnya az arcom. Azt mondta 2 hónap és szép lesz az arcom, de csak egyre csúnyább! Folyamatosan vörös dudorok nőnek ki az arcomon, az önbizalmam a föld alatt van... Még az alapozó se fedi el őket! És a hegek sem tűnnek el az arcomról a pattanások után! Könyörgöm, aki már szedte valamelyik gyógyszert pattanásokra, mondja, hogy ezek eltűnnek és szép lesz az arc...azért már 2 hónapja szedem a Roaccutant, de komolyan egyre csúnyább..
2015. nov. 3. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:

szia, én is már több hónapja szedem a roaccutant, és egyenlőre olyan mintha nekem is csak rosszabbodott volna, vagy legalábbis tuti nem javult. én október második felében kezdtem el szedni. én is pont nemrég tettem fel erről egy kérdést, ha gondolod belinkelem:)

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-hajap..


neked javult már azóta?

2015. dec. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Képzeld én abbahagytam a Roaccutant és 90% ban megszépült az arcom...valószínűleg a Roaccutantól jött ki még több dudor...azóta lekopogom, de tűrhető az állapot. Megbántam, hogy elkezdtem szedni a Roaccutant! :(
2016. jan. 19. 12:12
 3/3 anonim ***** válasza:
komolyan??:o nekem pont most kezdett el hatni, most már talán a harmadik hónapban vagyok. ezelőtt nekem is szörnyű volt, de most már kezd javulni, és pl a legproblémásabb helyen nem is jön ki:) lehet hogy még kell neki idő!
2016. jan. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!