Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alkoholista a párom? Antaethyl...

Alkoholista a párom? Antaethyl-ről kérdeznék bővebben lent

Figyelt kérdés

A párom 15 éves kora óta iszik, 20 éves koráig napi szinten részeg volt, most 1 éve mivel hétköznap dolgozik,így hétvégén megy kocsmába, de egy hétvégét nem hagy ki :( úgy jön haza, hogy alig áll a lábán.

Olvastam erről az Antaethyl gyógyszerről, én nekem fel írná az orvos? Ha hétfőtől csütörtökig szedné,hétvégén csökkenne az alkohol utáni vágya? Ha bele morzsolom reggelinél az üdítőjébe,úgy is hat??

Ő magától nem szedné :(



2015. nov. 5. 00:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen, alkoholista. Sajnos, ez csakis úgy kezelhető, ha ő maga is belátja, és őszintén elszánja magát arra, hogy kilép a függőségből. Az Antaethyl rosszullétet okoz, ha isznak rá, de vannak veszélyei is, nem kockáztatnám meg, hogy tudtán kívül beadom neki, ráadásul nincs az az orvos, aki felírná neked.

Ritkán javasolok ilyet, de ha a párod nem jut el odáig, hogy belássa a betegségét, és nem akar változtatni, lépj le tőle, de sürgősen. Fiatal vagy, túl tudod tenni magad ezen, találsz normális pasit. Kevés mérgezőbb dolog van, mint egy függővel együtt élni, neadj'isten még gyereket is szülni egy ilyen kapcsolatba. Menekülj minél előbb.

2015. nov. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!