Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mióta Pszichológusnál voltam,...

Mióta Pszichológusnál voltam, azóta rosszabb minden, van hasonló tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

Persze abba az élet szakaszba indokolt volt hogy elmenyek a problémák miatt, először nem hittem benne, kételkedtem, de gondoltam egy próbát megér.. hetekig talán másfél, 2 hónapig kezelt, de meglepő módon éreztem is akkor hogy egy csomó mindent a felszinre hozott azokból amikről beszéltünk, elmondtam neki, aztán egy feladatot adott amit próbáljak ki másokkal, de nem tudtam, mert nem volt meg rá a környezetem, meg hülyének éreztem volna magam ilyennel... aztán látta ezt rólam a pszichológus mintha nem akrnám, végül elváltunk egymástól, ő is célzott rá hogy ezt hagyjuk, meg én is..

Viszont ami a gond az hogy azóta sokkal tudatosabb vagyok, persze részben jó, részben pedig elég rossz, Mert már mindig figyelem az Ok okozatot emberekben, történésekbe, na meg tudom hogy hol vagyok, és hozzájuk viszonyitom magam.. Ön sanyargatom magam emiatt, meg mintha felerősödött volna bennem hogy én hol állok másokhoz képest..

és tudatába vagyok azzal hogy ez a "megvilágosodás" amit adott végig fog kisérni életemen, kényszeresnek érzem az egészet. igy utólag az a véleményem, hogy van amit jobb ha nem tud az ember. Inkább maradtam volna a találgatások világába, alaptermészetbe.. nemminthogy tudatosan előre lássam a dolgokat és görcsöljek... De ha példával akarnám illusztrálni, ez olyan mint egy pc játék, ha beirjuk a kódot lehet mutatja az egész térképet meg ellenfelet, csak akkor annyira nem élvezet már a játék, mintha szép lassan kitapogatóznád, és rájönnél hogy mi merre.. Vagy mintha egy filmet akarnál úgy megnézni, hogy beletekersz nézel részleteket belőle.. csak lelövöd a poént.


2015. nov. 5. 12:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!