Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » S. O. S. Herpeszem van és...

S. O. S. Herpeszem van és sűrgősen elkéne tűntetnem! Mit csináljak!?

Figyelt kérdés
Holnap lesz a szalagavatóm és kicsit betegeskedtem de már jobban vagyok.A sok orrfújástól,bőrirritációtól herpesz van az orromnál nagyon sok és nagyon látszik.Rendszeresen van sajnos herpeszem.Használtam már herpesz tapaszt,kenőcsőt.de egyik sem olyan jo ill sokara tunteti el(a reklámban persze rögtön eltűnik)Mit tegyek!?Bio módszerek esetleg!?

2015. nov. 5. 12:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos ha kijött, akkor egy hét kell mire elmúlik. Megelőzheted viszont a következő herpeszt, ha rendszeresen szedsz multivitamint, és legalább napi 500 mg C vitamint mellé.
2015. nov. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vegyél Epavir tablettát és valamilyen kenőcsöt is rá, de ha már kijött, akkor semmi nem fogja holnapra elmulasztani.
2015. nov. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!