Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire fáj az allergia...

Mennyire fáj az allergia vizsgálat? és Fáj-e?

Figyelt kérdés
2010. márc. 18. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem fáj. A bőr felületére tesznek anyagokból egy-egy cseppet vársz fél órát és megnézik mire vagy allergiás.
2010. márc. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy milyen allergiavizsgálat. Van olyan, amelyhez annyira spéci körülmények és teljeskörű orvosi felügyelet, azonnali beavatkozási lehetőséggel szükséges, ez a kellemetlenebbik. Ennek a nem várt szövődménye az egyed halála is lehet.

A sima "sztk-s" bőrtesztes csak kellemetlen, ha allergiás vagy, mert rohadtul viszket :D

2010. márc. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Második ha-ha-ha:)


Egyébként nem csak bőrteszt létezik. Attól függ mire vagy valószínűleg allergiás. HA pollen, állatszőr ilyesmi akkor az csak bőrteszt és csak kicsit kellemetlen.

De ha ételre, akkor annak van kellemetlen tesztej és rossz tesztje. Neked miért fognak csinálni?

2010. márc. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Aztmondta a Háziorvosom h mennyünk el allergia vizsgálatra adott is beutalot de azért kell mennem mert nagyon sokat köhögök és szoktam fulladni is.Voltam már a korházvban kivizsgáláson is és akkor az eredményeim negatívak voltak és nem volt semmi bajom de köhögni rendszeresen köhögök és nagyon fáj...olyan érzés mintha átakarna szakadni.mélyről jön és nagyon durva..szoval nemtudom...:)
2010. márc. 18. 21:34
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan allerhiának tűnik, amit csak a szurka piszka módszeres bőrteszttel ki tudnak mutatni.Az kicsit kellemetlen,de megéri, ha megtudod, hogy mitől van és a kerülésével szünnek a tünetek.
2010. márc. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy az allergiavizsgálat volt-e, de akkor már a tököm, ha lenne, is tele lett volna. Lényeg: megitatnak veled tejet vagy etetnek veled tojást vagy epret, aztán vért vesznek. Azért mindennnap ilyeneknek kitenni egy nyolcévest, csuda, hogy aztán egy életre félni fog a tűtől.


Aztán van a másik, amit már a fentiek írtak, amikor viszket, de nem vakarhatod.


Nem fájnak, inkább kellemetlenek, de nagyon.

2010. márc. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
08:16-osnak. Igen, amikor megitatnak tejjel, és megetetnek tojással és szurkálnak az ételallergia, ami egy igen sunyi betegség is tud lenni. Nagyon rossz tudom, hogy kis gyereket szurkálnak. Én is most viszem a lányomat májusban felülvizsgálatra és már előr félek tőle, és ő még csak 5 éves. De ezt sajnos muszáj kideríteni, még akkor is ha nincs tüneti jele, mert komoly hasi problémákat okoz.
2010. márc. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam az a kisgyerek, szerencsére nincs ételallergiám, csak por, toll és macskaszőr.
2010. márc. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!