Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hallójárat gyulladás elmúlik...

Hallójárat gyulladás elmúlik magától?

Figyelt kérdés
2015. nov. 6. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt hogy hónapokig hol előjött, hol elmúlt, egyik fül/másik fül. Aztán 3-4 csíkcsere után elmúlt. Jobb elmenni vele szakorvoshoz. Ügyeletre ne menj, mert félrekezelik.
2015. nov. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
voltam már vele orvosnál, de egyszer se ő gyógyította meg, hanem inkább az idő, ahogy észrevettem :) tulajdonképpen nem igazán használt semmilyen kezelés, aztán egyszer csak megszűnt a gyulladás, jó 4 héttel azután, hogy kialakult
2015. nov. 6. 20:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Bioptron lámpával kellene kezelned, ha van otthon. Infra is jó lenne rá.
2015. nov. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hasonlóak a tüneteim, 30 év után is visszatért, majd állandósult, orvos is kezelt. Patikus adott fülcseppet.

Nekem ez használt: CuE fülcsepp

2015. nov. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ez a CuE fülcsepp kapható vény nélkül?
2015. nov. 7. 20:49
 6/8 anonim ***** válasza:

Kapható vény nélkül. A fülgyulladásom viszketéssel jár együtt eddig ez a legjobb, időnként használnom kell.

Nehéz tanácsot adni. A hatóanyagok mellett olajos kivonatokat is tartalmaz, úgy kértem.

2015. nov. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Google keresőt gondolom használtad, ott több információ van róla.
2015. nov. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ok, akkor lehet kipróbálom ezt a fülcseppet
2015. nov. 8. 06:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!